תביעה ייצוגית נגד וול סטריט - עדכון 05.04.2021

לאחר שבחודש דצמבר 2020 התקבלו פרטים של תלמידים רבים נוספים הזכאים להחזר (חבר'ה שלא העבירו את פרטיהם מיד לאחר שניתן פסק הדין ובכל זאת נלחמנו עבורם כדי שגם הם יוכלו לקבל החזר), חישוב סכומי הזכאות האישית בוצע על ידי 'וול סטריט' מחדש.

בשלב זה נתקלנו בסירוב של 'וול סטריט' להעביר את המידע המלא לבדיקת רו"ח חיצוני, ולכן פנינו לבית המשפט בבקשה שיורה לחברה להעביר את הנתונים. כפי שדיווחנו בעבר, ל'וול סטריט' יש נאמנת שמונתה על ידי בית המשפט בהליכי חדלות פרעון, והיא סבורה של'וול סטריט' מגיע החזרים כספיים כאלה ואחרים ולכן מעכבת את העברת המידע.

כמו כן, במקביל, בית המשפט אישר את פעילותה של חברת הנאמנות 'הרמטיק' לצורך ביצוע העברת הכספים לתלמידים. חברת הנאמנות תחל את פעילותה לאחר שיינתן אישור רו"ח הבודק לנתוני הזכאות שנערכו על ידי החברה, וכל זאת, כאמור, לאחר שתשחרר הנאמנת את המידע.

לעדכונים קודמים בעניין תביעה ייצוגית נגד בית ספר לאנגלית וול סטריט לחץ כאן.

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

גלילה למעלה