החזר כספים בעקבות תביעה ייצוגית נגד וול סטריט משרד עו

תביעה ייצוגית נגד וול סטריט - עדכון 28.4.2021

בשעה בטובה, ותודות לרו"ח זיו פרבר, הושלמה העבודה על רשימת הזכאים לפיצוי מבין תלמידי וול סטריט, אשר לא למדו את כל תקופת הלימודים שרכשו בבית הספר לאנגלית. בימים האחרונים הגשנו בקשה לבית המשפט המחוזי מרכז, לאישור הרשומות והעברת הכספים, בסך של כ – 9.7 מיליון ₪, לחברת הנאמנות לצורך ביצוע החלוקה לזכאים.

כידוע וול סטריט עצמה נכנסה להליכי חדלות פרעון, והפסיקה לבצע את המטלות שהוטלו עליה בפסק הדין, דבר שגרם לנו לעיכובים רבים, שכן כל המידע בנוגע לתקופות הלימודים שנלמדו בפועל על ידי התלמידים, והסכומים ששולמו על ידם, היו בידי החברה.

למרות שהחברה הנתבעת כבר לא פעילה, משרדנו יעביר מסרונים אישיים לכל מי שהעביר תביעות מקוונות, זמן קצר לפני שיחלו העברות הכספים לחשבונות הזכאים.

 

לעדכונים קודמים של תביעה ייצוגית נגד וול סטריט לחץ כאן

יצירת קשר

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

גלילה למעלה